Więcej o nas - Tworzenie i obsługa witryn internetowych

Przejdź do treści

Menu główne:

Więcej o nas


Firma

Prezentacja firmy

wykonującej usługi

obsługi storn internetowych

Jesteśmy pasjonatami, pracujemy ustawicznie nad skutecznością i doskonaleniem naszych umiejętności. Staramy się w pełni wykorzystać ciągle rozwijający się rynek i możliwości, które stwarza przestrzeń Internetu. Przyjmuje się, że świat wirtualny rozwija się czterokrotnie szybciej niż świat realny.  Trzeba pogodzić się z tym, że w pojedynkę nie ma możliwości aby nadążyć za nim. Określenie informatyka jako profesji ogólnej – człowieka, który w każdej dziedzinie związanej z komputerem jest mocno zorientowany, uległo przedawnieniu. W obecnej chwili nie ma ludzi uniwersalnych, wystarczająco „dobrych” w każdej dziedzinie IT. Praktycznie nie ma możliwości aby jeden człowiek był dobrym programistom, grafikiem czy webmasterem. Funkcje te rozbija się na poszczególnych ludzi, zespoły - profesjonalistów w swej dziedzinie.
Obsługa komputera oraz umiejętność wykorzystania narzędzia jakim jest Internet nie jest dla nas niczym obcym.
My również staramy działać  fachowo   i niektóre zlecenia uzupełniamy usługami zewnętrznych, sprawdzonych  i zaprzyjaźnionych twórców.
Już niejednokrotnie udało nam się sprawdzić swoje kompetencje porównując swoją skuteczność względem konkurencji.
Na rynku już nie od dziś nasi klienci w wynikach wyszukiwania mają dominującą pozycję. Sami z kolei zauważają ustawiczny wzrost  usługobiorców, zainteresowaniem tematyką jaką przedstawiają na swych stronach internetowych. Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia na usługi internetowe z naszego lokalnego rynku, najlepiej od firmy które się w skuteczny sposób pragną rozbudować usługi, pozyskać nowych potencjalnych klientów.
Dzięki czterostopniowemu procesowi określeniu Twoich potrzeb w klarowny sposób będziemy mogli zbudować oczekiwaną stronę internetową.

 • Określ swoją wizję, czego oczekujesz (ewentualnie wskaż stronę, która Ci się podoba)
 • Zaproponujemy kolorystykę, wygląd i design odpowiadający Twoim oczekiwaniom
 • Stworzymy Twoją stronę w oparciu o Twe sugestie i uwagi
 • Umieścimy ją w przestrzeni wirtualnej
Profesjonalna strona internetowa – postaramy się zapewnić utrzymanie i wsparcie, dołożymy wszelkich starań, uzupełnimy i przeprowadzimy modyfikację witryny w szybki i efektywny sposób .  Wiele o sób obecnie korzysta z Internetu. Wszędzie i w różny sposób - poprzez telewizory, komputery i telefony, na różnych systemach operacyjnych oraz różnych przeglądarkach. Mając to na uwadze budujemy zawartości witryny, aby była zgodna ze wszystkimi nowościami i wymogami. Pamiętaj, aby ustawicznie aktualizować jej treść – wyszukiwarki „uwielbiają” ciągle aktualizowaną treść.

Co składa się na koszt obsługi Twojej strony. Między innymi:
 • Zawartość – aktualizacja treści i zdjęć.
 • Dodawanie nowych pod-stron
 • Optymalizacja stron witryny dla wyszukiwarek
 • Dodawanie nowych funkcji do stron dynamicznych
 • Stworzenie i umieszczenie w witrynie wideo
 • Dodawanie linków, reklam do serwisów społecznościowych
 • Sprawdzanie i działania mające na celu podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwań.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego