Cennik usług - Tworzenie i obsługa witryn internetowych

Przejdź do treści

Menu główne:

Cennik usług

Ceny

Cennik usług

obsługi i tworzenia

storn internetowych

Jakie są koszty utrzymania witryny?

Kiedy myślisz o kosztach utrzymania strony internetowej, można rozpatrzyć to na dwa sposoby.
Po pierwsze:
  • jakie są koszty posiadania swojej witryny internetowej, gdy cały czas jest ona aktualizowana oraz trwają ciągłe prace wokół niej celem podniesienia atrakcyjności pod potencjalnego klienta.
A po drugie:
  • jakie środki finansowe należy przygotować, gdy witryna tylko istnieje, bez żadnych zabiegów dotyczących jej pośrednio czy bezpośrednio.

Koszt nieaktualizowanej strony.
Koszt nieaktualizowanej strony internetowej jest większy niż ci wydaje. Dziś strony internetowe nie są jak reklamy na żółtych kartach ksiąg zawierających zbiór firm wszelkiej maści. Jedyne miejsce,  gdzie można było znaleźć usługi, których szukamy, często mocno ryzykując względem kompetencji firmy a co za tym idzie zadowolenia z wykonanych zleceń, zakupów oferty. Twoja strona internetowa pozwala na ciągłą aktualizację, dodawanie lub usuwanie zakresu oferty, bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem, a wszystko to w dowolnym momencie! Jeśli właśnie umieścimy reklamy w wydawnictwach drukowanych  a następnie przeniesiemy siedzibę lub numer telefonu, to przez rok lub więcej będziemy tracić potencjalnych klientów. Dziś, po prostu możesz umieścić wszystkie te informacje na swojej stronie internetowej. W dowolnej chwili możesz edytować ją, ponieważ ludzie szukają Twojej firmy w obecnych czasach głównie w Internecie.
Mówiąc o poszukiwaniu firmy w Internecie, pamiętaj, że Twoja strona zazwyczaj tworzy pierwsze wrażenie na osobie szukającej tematyki, którą się zajmujesz. Jeśli jej wygląd jest przestarzały lub ma błędne, nieaktualne informacje, można się spodziewać, że straci się dużo na swej działalności.
Tak naprawdę, koszt posiadania strony inter- netowej aktualizowanej i prowadzonej na bieżąco jest  znikomy, biorąc pod uwagę korzyści  uzyskane dzięki niej. Brak obecności w sieci w dzisiejszych czasach to między innymi brak zleceń od przedsiębiorców, które mogą budować i rozwijać Twój biznes.
Koszt utrzymania witryny.
A co z kosztami aktualizacji strony internetowej? Większość stron internetowych prowadzony obecnie ma jakieś oprogramowanie.
  Ten program (np. system zarządzania treścią), musi być aktualizowany, tak jak zaktualizujesz oprogramowanie na komputerze.   Jeśli nie robi się tego, to Twoja strona może być zagrożona (hakerzy) lub nie działa niepoprawnie (może być powolna lub niewłaściwie wyświetla się w niektórych przeglądarkach internetowych lub urządzeniach mobilnych).
Jeśli tak się stanie, możesz spodziewać się dużych kosztów jakie poniesiesz przywracając, bądź naprawiając swój serwis internetowy. Skutkować to może również utratą części zaufania wśród Twoich obecnych klientów i brakiem możliwości odszukania przez potencjalnie zainteresowanych Twoją działalnością gospodarczą.   I nie zapomnij także o stresie z tym związanym.
Podsumowanie -  Koszty utrzymania Twej strony WWW.
Po tych informacjach, mam nadzieję, że dostrzegasz, jak istotne jest dbanie o swoją witrynę i bieżące aktualizowanie oprogramowania. Koszty te są relatywnie niewielkie w porównaniu do utraty widoczności w sieci lub naprawiania jej po ataku hackerskim.

Polecamy swoje usługi, ze swoimi cenami jesteśmy konkurencyjni na rynku IT. Nasze realizacje i ceny są elastyczne, zawsze możemy umówić się na dany zakres prac, negocjować ceny.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego